Návrhy kuchyní - mobilní kuchyňský návrhář

Mobilní kuchyňský návrhář je služba, která přijede až za vámi domů, nemusíte nikam složitě cestovat, stačí si domluvit schůzku a my už se o vše postaráme. S sebou přivezeme vzorníky prvků a materiálů, ze kterých si budete moci vybrat ten vám nejsympatičtější.

Přímo na místě zaměříme prostor pro kuchyňskou linku, dle vámi zvolených kritérií vypracujeme návrh ve formě 3D modelu v počítači. Na místě pak můžete rovnou podepsat smlouvu a my vám poskytneme výkresy přípojek sítí, které budou pro novou kuchyň potřeba.

Jestli si chcete materiály a povrchy prohlédnout v našem studiu, můžeme si dát sraz v jednom z našich showroomů, kde si můžete prohlédnout vzorové kuchyňské linky na vlastní oči. Výběr je opravdu pestrý, záleží jen na vás, jaký styl si zvolíte.

Vzhled kuchyňské linky může být klasický, moderní, v posledních letech je velice oblíbený jemný romantický venkovský styl, nebo styl Provence v bílých tónech s nádechem francouzského venkova. Jestli nechcete na své kuchyni šetřit, můžete si nechat navrhnout opravdu luxusní kuchyň, která sleduje nejmodernější trendy. Gorenje spolupracuje s předními světovými designéry, takže pokud toužíte po opravdu moderním kousku nábytku, nic vám nebrání v cestě. Důležité je, aby vám daný styl ladil a abyste se v něm cítili dobře a příjemně.